Краплеструменевий маркувальник Linx 4900. Друк до 2 рядків. Економічний. Базові функції. Легкий та чистий запуск маркувальника навіть після тривалої зупинки. Автоматичне промивання системи. Зрозумілий інтерфейс. Корпус з нержавіючої сталі. Всі параметри прінтер відстежує автоматично. Знятий з виробництва!
 
Краплеструменевий маркувальник Linx 5900. Нова базова модель каплеструменевого маркувальника Linx 4900. Маркувальник вирішить ваші завдання з маркування, які стоять перед вами уже сьогодні та ті, які будуть стояти в майбутньому, підстроївшись під всі зміни вашого бізнесу. Друк в 3 рядки. Швидкість друку до 7, 28 м / сек. Сервісний інтервал збільшений до 6000 годин.
 
Краплеструменевий маркувальник Linx 7900. Друк тексту, графіки та логотипів від 3 до 5 рядків. Швидкість друку до 8,41 м/с. Інноваційне досягнення - маркувальником можна управляти дистанційно за допомогою ПК або смартфону. Відсутність прихованих витрат. Сервістний інтервал до 9 000 годин. Захищений гарантією до 18 місяців без додаткової оплати.
 
Краплеструменевий маркувальник Linx CJ400 друкує до 3 рядків. Портативний та ідеально підходить для вирішень завдань на різних ділянках виробництва. Функція самодіагностики. Економічний. Просте управління.
 
Крупносімвольний маркувальник Linx IJ355/IJ375 для нанесення великих символів на пористих поверхнях (вторинна упаковка, мішки, коробки, гофротара, папір, дерево). Висота друку до 70 мм при швидкості до 33 м/хв. Розширення друку 180 dpi. Нанесення фіксованого тексту, змінної інформації, зображень, 2D-коди (QR-коди). Принтери легко інтегруються у виробничі лінії.
 
Страницы 12