ТОВ "Ароніс Кодинг-Системи" має технічний відділ у складі 5 технічних фахівців, які навчаються безпосередньо у самих виробників обладнання та забезпечують висококласну технічну допомогу, швидке реагування на запити та надання вичерпних рішень.

Технічні фахівці відремонтують обладнання на місці або ж в офісі, забезпечать професійну установку устаткування, підберуть рішення для вашої виробничої лінії, налаштують параметри принтера для максимально точної роботи, проведуть його тестування, навчать персонал та забезпечать гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування.  

Поставлені завдання досягаються завдяки тому, що наша програма обслуговування клієнтів завжди відповідає вимогам наших замовників, реалізацією якої займаються висококваліфіковані фахівці.

Наша політика полягає в наданні якісного навчання всіх, хто користується нашим устаткуванням.

Ми пропонуємо укладення гнучких договорів на надання технічних послуг, мета яких звести до мінімуму простої виробництва. 

ТОВ "Ароніс Кодинг-Системи" здійснює поставку оригінальних запчастин та витратних матеріалів для всього обладнання. Наявність товару на складі виключить простої ваших виробничих ліній.

Гарантійний термін на оборудванія 12-18 місяців.

В період роботи устаткування, при появі неполадок, у будь-який час ви можете звернутися до наших технічних фахівців. Вони вас проконсультують в режимі он-лайн і підкажуть, як можна усунути поломку найближчим часом.

Для отримання консультації по установці, наладці, роботі устаткування та гарантійного обслуговування, а також по будь-яких інших питаннях усунення несправностей або неполадок, замовлення витратних матеріалів звертайтеся за телефонами:

тел.: (044) 400 0899, 400 0799

факс: (044) 456 4290

Або напишіть нам лист за електронною адресою: support@aronis.com.ua

Успішной роботи на новому устаткуванні!