Етикетувальні машини
Бокове 3-позиційне етикетування еліптичних продуктів. Нанесення трьох етикеток на бічну поверхню продуктів еліптичного перерізу: флаконів, фляжок, каністр, пляшок тощо, виготовлених з пластику, скла та інших матеріалів. Дві етикетки наносяться з лицьового боку продукту та одна етикетка з оборотної сторони.
 
Етикетувальні машини
Нанесення однієї самоклеючої етикетки на бічну поверхню циліндричних продуктів: флаконів, банок, пляшок тощо, виготовлених з пластику, скла, металу та інших матеріалів.
 
Етикетувальні машини
Верхнє 1-позиційне етикетування продуктів з функцією друку. Нанесення однієї самоклеючої етикетки зверху на продукти різної форми, у тому числі прямокутні, плоскі, циліндричні, неправильної форми, такі як вакуумні упаковки, туби і т.д. Можливе додруковування на етикетку змінної інформації, включаючи штрихові коди та графіку, безпосередньо перед наклеюванням на продукт.
 
Етикетувальні машини
Етикетувальні машини (системи) - це комплекти обладнання для нанесення самоклеючих етикеток на продукцію. Склад етикетувальної машини залежить від конкретних умов, а саме від: виду етикетування - верхнє, бокове або нижнє; кількості позицій - одна або дві позиції;форм продукту - плоскі поздовжні, циліндричні і еліптичні, плоскі і т.д.
 
Конвеєри
Конвеєри Avery Dennison спеціально призначені для етикетування та маркування продукції. Надійна конструкція конвеєра з повною відсутністю мікроколивань забезпечує високу якість і точність етикетування та маркування. З конвеєрами Avery Dennison будьте впевнені, що ваша етикетка нанесеться швидко і точно!