BBull Technology

Оборудование BBull Technology

Cистема огляду витоку для пляшок Stratec
Cистема огляду витоку для пляшок Stratec Pressure-, leakage- and cap inspection systems TAP TONE розроблена як система огляду витоку для пляшок і банок, закупорених металевою пробкою, що знаходиться під тиском. Поданий електромагнітний імпульс до кришки викликає її вібрацію. Відбитий сигнал реєструється мікрофоном і порівнюється з сигналами, збереженими в пам'яті системи.
Обладнання для вимірювання та контролю рівня наливу Stratec fill level inspection
Обладнання для вимірювання та контролю рівня наливу Stratec fill level inspection, контроль ковпачка і етикетки (алюмінієва банка, скляна і ПЕТ пляшка).
Перевірка якості Stratec SYMPLEX MULTIKON-NCI
Перевірка якості Stratec SYMPLEX MULTIKON-NCI. Перевірка якості нової скляної тари. Основним завданням кожного виробника є - забезпечення якості продукції, що випускається. Виходячи з цього, ми раді запропонувати вам систему для перевірки параметрів вироблених скловиробів MULTIKON-NCI. Цей пристрій є комбінацією всіх інноваційних рішень і розробок, проведених групою компаній BB.
Пристрої для контролю коректного заповнення кег Stratec Keg
Пристрої для контролю коректного заповнення кег Stratec Keg. Система перевірки Stratec Keg використовує технологію гамма випромінювання (CS 137), щоб перевіряти коректне наповнення діжок після процесу розливу.

Отримати консультацію

Узнать цену