Промислові маркувальники

Лазерний маркувальник Linx Printing Technologies. Не потребує витратних матеріалів. Забезпечує захист від контрафакту

 

(ua)Гравірувальник

(ua)Гравірувальне обладнання Gravograph. Гравірування на кільцях, кулонах, шильдах, табличках, приладових панелях, покажчиках, сувенірах

 

Novexx Solutions

Автоматичні аплікатори етикеток і етикетировочні машини Novexx Solutions. Точність поклейки до 1 мм

 

НSA Systems

Термоструйні принтери НSA Systems. Компактний принтер Micron. Друк з бази даних

Лазерно-фрезерні станки Gravograph

LS100 - це ідеальне рішення для маркування, гравіювання або різання великого спектра матеріалів, таких як: пластики, дерево, oргстекло, шкіра, папір, картон

 

Наші бренди

Топ продажів

Краплеструменевий маркувальник Linx 5900
Краплеструменевий маркувальник Linx 5900. Нова базова модель краплеструменевого маркувальника Linx 4900. Маркувальник вирішить ваші завдання по маркуванню, які стоять перед вами сьогодні і які будуть стояти в майбутньому, підстроївшись під всі зміни вашого бізнесу. Друк в 3 рядки. Швидкість друку до 7, 28 м/сек. Сервісний інтервал збільшений до 6 000 годин.
ТОП ПРОДАЖІВ!
Краплеструменевий маркувальник Linx 8920
Універсальний маркувальник для друку коду в 5 рядків, двомірних матричних штрих-кодів і QR-кодів
Висока швидкість друку до 6,25 м/с в стандартній комплектації
50 збережених під одними назвами налаштувань лінії, для безпомилкового вибору параметрів коду
Збільшений до 18 000 годин/24 міс. інтервал технічного обслуговування
Унікальна система моніторингу дозволяє запобігти позапланову зупинку ліній
Великий кольоровий сенсорний екран робить складання коду інтуїтивно зрозумілим і швидким
Просте обслуговування і швидкозмінні картриджі з рідинами
1. Автоматичні аплікатори етикеток Novexx Solutions XLS 204/ 206/ 209/ 256/ 272
Аплікатори етикеток XLS 2xx від NOVEXX Solutions - це продовження попередньої популярної серії ALS. З потужним сімейством етикетувальників XLS 2xx ви готові до будь-яких вимог промислового маркування при нанесенні декоративних, інформаційних або фірмових етикеток. Незалежно від того, чи використовуєте ви вузьку або широку етикетку, працюєте у вологому або сухому середовищі, наші надійні системи етикетування забезпечують чудову продуктивність і точність позиціонування.
Лазерний маркувальник Linx СSL10 та СSL30 (10 та 30 Вт)
З більш ніж 20 000 різних конфігурацій маркувальник може бути легко адаптований в роботу лінії, зробити найбільш економне використання вашого лазера Linx CSL 10/30, за рахунок високої якості, потужного процесора, лазерної трубки з терміном експлуатації більше 45 000 годин і гнучких конфігурацій, відповідно до ваших точних вимог маркування. Нові високотехнологічні лазерні маркувальники типу СО2 спеціально розроблені, щоб бути економічними і в той же час універсальними. Розроблено для широкого спектра застосувань лазерного маркування.
Маркувальник ударно-точковий IMPACT
Маркувальний верстат IMPACT доступний в чотирьох варіантах: пневматичний або електромагнітний з ручною віссю Z або моторизованою віссю Z. Impact з моторизованою віссю Z має функцію I-Sense. Ця функція виявляє поверхню заготовки, автоматично регулює висоту осі Z і дозволяє виконувати багаторівневі операції маркування без втручання з боку оператора.
Гравірувальний верстат ювелірний Gravograph M20 Jewel
Гравірувальний верстат Gravograph M20 Jewel. Гравірування ювелірних виробів: кільця, медалі, браслети, ручки, частини коштовностей. Гравірування на плоских поверхнях. Повністю відповідає потребам ринку ювелірних прикрас. Дозволяє робити звичайне 2D і 3D гравірування на широкому спектрі матеріалів, також фото гравірування ударним методом за допомогою конічного алмазного інструменту.

Отримати консультацію

Узнать цену

Рекомендаційні листи

coca-cola
3vedmedi
flagman
chumak
zebra