Linx Printing Technologies

Оборудование Linx Printing Technologies

Лазерний маркувальник Linx SL501 (50 Вт) ЗНЯТИЙ З ВИРОБНИЦТВА
Лазерний маркувальник Linx SL501 розроблений для зручної роботи і легкого впровадження в виробничий процес. Лазер з технологією скануючого променя забезпечує якісне маркування на високошвидкісних лініях (понад 740 м/хв), є ідеальним для маркування етикеток на лініях в пивоварній промисловості та індустрії напоїв (до 90 000 етикеток на годину).
Краплеструменевий маркувальник Linx 4900 ЗНЯТИЙ З ВИРОБНИЦТВА
Краплеструменевий маркувальник Linx 4900. Друк до 2 рядків, швидкість друку до 6,25 м/с. Економічний. Базові функції. Легкий і чистий запуск маркувальника, навіть після тривалої зупинки. Автоматична промивка системи. Зрозумілий інтерфейс. Корпус з нержавіючої сталі. Всі параметри принтер відстежує автоматично. Знятий з виробництва!
Краплеструменевий маркувальник Linx 5900
Краплеструменевий маркувальник Linx 5900. Нова базова модель краплеструменевого маркувальника Linx 4900. Маркувальник вирішить ваші завдання по маркуванню, які стоять перед вами сьогодні і які будуть стояти в майбутньому, підстроївшись під всі зміни вашого бізнесу. Друк в 3 рядки. Швидкість друку до 7, 28 м/сек. Сервісний інтервал збільшений до 6 000 годин.
ТОП ПРОДАЖІВ!
Краплеструменевий маркувальник LINX 7900
Краплеструменевий маркувальник Linx 7900. Друк до 5 рядків тексту, графіки, логотипів і штрих-кодів. Швидкість друку до 8,41 м/с. Інноваційне досягнення – маркувальником можна управляти дистанційно за допомогою ПК або смартфона. Відсутність прихованих витрат. Сервісний інтервал до 9 000 годин. Захищений гарантією до 18 місяців без додаткової оплати.
Краплеструменевий маркувальник Linx 8900/8910
Компактні краплеструменеві принтери для друку в 1, 2 або 3 рядки. Функція "Картонний шрифт" дозволяє друкувати символи в 1-2 рядки висотою до 20 мм. Моделі серії Linx 8900 об'єднують в собі перевірену роками надійність Linx, побажання користувачів і сучасні вимоги виробництва. Linx 8900/8910 вимагають мінімального часу для встановлення, обслуговування та контролю. Крім цього, більш доступні можливості можуть збільшити ефективність всієї виробничої лінії.
Краплеструменевий маркувальник Linx 8920
Універсальний маркувальник для друку коду в 5 рядків, двомірних матричних штрих-кодів і QR-кодів
Висока швидкість друку до 6,25 м/с в стандартній комплектації
50 збережених під одними назвами налаштувань лінії, для безпомилкового вибору параметрів коду
Збільшений до 18 000 годин/24 міс. інтервал технічного обслуговування
Унікальна система моніторингу дозволяє запобігти позапланову зупинку ліній
Великий кольоровий сенсорний екран робить складання коду інтуїтивно зрозумілим і швидким
Просте обслуговування і швидкозмінні картриджі з рідинами
Краплеструменевий маркувальник Linx 8940
Висока швидкість друку до 6,25 м/с (одного рядка тексту) і 4,1 м/с (2 рядків тексту) в стандартній комплектації
Клас захисту IP65 в стандартній комплектації для надійної роботи в складних виробничих умовах
Універсальний принтер для друку коду в 5 рядків, двомірних матричних штрих-кодів і QR-кодів
50 зберігаються під одними назвами рядків тексту для безпомилкового вибору необхідного коду
Збільшений до 18 000 годин/24 міс. інтервал технічного обслуговування
Унікальна система моніторингу дозволяє запобігти позапланові зупинки ліній
Великий кольоровий сенсорний екран робить складання коду інтуїтивно зрозумілим і швидким
Просте обслуговування і швидкозмінні картриджі з рідинами
Краплеструменевий маркувальник Linx CJ400 ЗНЯТИЙ З ВИРОБНИЦТВА
Найпростіший в експлуатації і обслуговуванні принтер з безперервною подачею чорнил
Кольоровий сенсорний екран з простими підказками допоможе негайно почати нанесення маркування
Модуль Easi-Change® дозволяє обслуговувати принтер самостійно за лічені хвилини
Друк до 3 рядків такої інформації, як текст, дата і логотип
Маса всього 13,5 кг разом з рідинами, легко переносити з однієї виробничої лінії на іншу
Додатковий стиль друку кодів (висота 20 мм) дозволяє друкувати як первинне, так і вторинне маркування за допомогою одного принтера
Термотрансферний принтер Linx TT10 ЗНЯТО З ВИРОБНИЦТВА
У принтері використовується більш широка стрічка (до 110 мм), і він ідеально підходить для друку таких блоків тексту як інгредієнти, рекламна інформація, а також логотипів.
Термотрансферний принтер Linx TT3 ЗНЯТО З ВИРОБНИЦТВА
Друкує прості змінні дані і маркування партій на гнучкому пакувальному матеріалі. Використовує друковану головку шириною 35 мм для текстових блоків невеликого розміру.
Термотрансферний принтер Linx TT5 ЗНЯТО З ВИРОБНИЦТВА
Оптимальне рішення для нанесення кодів на гнучку плівкову упаковку, етикетки або глянцеві картки. Серія термотрансферних принтерів Linx ТТ широко використовується для маркування упаковок з дрібними готовими харчовими продуктами, солодощів та ліків.
Лазерні маркувальники Linx SL102/302 ЗНЯТИЙ З ВИРОБНИЦТВА
Лазерні маркувальники Linx SL102 / 302 - потужні високоякісні лазерні маркувальники для нанесення інформації на швидкісних виробничих лініях. Лазерне маркування зі швидкістю від 100 м/хв до 250 м/хв. Термін служби розрядної трубки 45 000 годин.
Лазерний маркувальник Linx SL1 (10Вт)
Лазерний маркувальник початкового рівня для нанесення буквено-цифрової інформації, логотипів і штрих-кодів в безперервному або статичному режимі. Не потребує обслуговування і витратних матеріалів.
Лазерний маркувальник Linx SLHP (120 Вт)
СО2 лазер із скануючою технологією променя високої потужності, забезпечує бездоганне маркування на високошвидкісних лініях (понад 70 000 відбитків на годину). Володіє великим полем запечатування для багаторядкового друку і графіки. Дана швидкість досягається за рахунок потужного випромінювача в 120 Вт, що дозволяє швидко маркувати такі матеріали як скло, гума, HDPE, ПВХ та інші пластики.
Лазерний маркувальник Linx СSL10 та СSL30 (10 та 30 Вт)
З більш ніж 20 000 різних конфігурацій маркувальник може бути легко адаптований в роботу лінії, зробити найбільш економне використання вашого лазера Linx CSL 10/30, за рахунок високої якості, потужного процесора, лазерної трубки з терміном експлуатації більше 45 000 годин і гнучких конфігурацій, відповідно до ваших точних вимог маркування. Нові високотехнологічні лазерні маркувальники типу СО2 спеціально розроблені, щоб бути економічними і в той же час універсальними. Розроблено для широкого спектра застосувань лазерного маркування.
Лазерний маркувальник Linx СSL60 (60 Вт)
Лазерний маркувальник Linx CSL60 - це серйозний технологічний прорив. Пристрій має високопродуктивний процесор, лазерну трубку потужністю 60 Вт, оснащену унікальною системою Visicode®, що дозволяє на високій швидкості наносити чіткі коди, що добре читаються, на матеріалах, що погано піддаються маркуванню, такі як скло і деякі види пластику .. Це дозволяє виробникам напоїв відповідати вимогам всіх нормативів, забезпечує ефективний захист, розвиток торгової марки. Виробнича потужність 70 000 пляшок на годину.
Оптоволоконний лазерний маркувальник Linx FSL20 та Linx FSL50
Волоконні лазерні кодери Linx FSL20 і FSL50 є економним і надзвичайно гнучким рішення для нанесення кодів на найширший спектр матеріалів і носіїв - як нерухомих, так і рухомих.
Крупносимвольний маркувальник Linx IJ355/IJ375
Крупносимвольний маркувальник Linx IJ355 / IJ375 для нанесення великих символів на пористих поверхнях (вторинна упаковка, мішки, коробки, гофротара, папір, дерево). Висота друку до 70 мм при швидкості до 33 м/хв. Дозвіл друку 180 dpi. Нанесення фіксованого тексту, змінної інформації, зображень, 2D-кодів (QR-кодів). Принтери легко інтегруються в виробничі лінії.
Термотрансферний принтер Linx TT 500/ 750/1000
Компанія Linx Printing Technologies випустила нову серію термографічних принтерів TT, які забезпечують низьку вартість володіння, що підвищує продуктивність ліній замовників і представляє собою просте у використанні рішення для кодування і маркування.

Отримати консультацію

Узнать цену