Авіаційна галузь

Filter
Лазерна гравірувальна станція WeLase від Gravograph
Новинка від всесвітньо відомого лідера з виробництва гравірувального обладнання Gravograph - універсальна лазерна станція WeLase.
Вона швидко і якісно зробить гравірування на будь-яких матеріалах, будь то шкіра, скло, пластик, метал, дерево, дорогоцінні метали, тканина, продукти харчування і т.д. WeLase компактна, легка і без проблем поміститься в вашому автомобілі, стане незамінним помічником на виробництві та додасть особливої атмосфери в ваш магазин.
Лазерна станція Technifor LW1 і LW2
Лазерні станції розроблені для повного захисту від лазерного випромінювання працюючого на лазерній установці і захисту самого лазера. Його можна безпечно встановити в офісному середовищі або на верстаку. Компактні та безшумні, це ідеальне рішення для швидкої ідентифікації деталей в серійному виробництві малого та середнього розміру.
Краплеструменевий маркувальник Linx 8920
Універсальний маркувальник для друку коду в 5 рядків, двомірних матричних штрих-кодів і QR-кодів
Висока швидкість друку до 6,25 м/с в стандартній комплектації
50 збережених під одними назвами налаштувань лінії, для безпомилкового вибору параметрів коду
Збільшений до 18 000 годин/24 міс. інтервал технічного обслуговування
Унікальна система моніторингу дозволяє запобігти позапланову зупинку ліній
Великий кольоровий сенсорний екран робить складання коду інтуїтивно зрозумілим і швидким
Просте обслуговування і швидкозмінні картриджі з рідинами
Лазерний маркувальник Linx SL1 (10Вт)
Лазерний маркувальник початкового рівня для нанесення буквено-цифрової інформації, логотипів і штрих-кодів в безперервному або статичному режимі. Не потребує обслуговування і витратних матеріалів.
Лазерний маркувальник Linx SL501 (50 Вт) ЗНЯТИЙ З ВИРОБНИЦТВА
Лазерний маркувальник Linx SL501 розроблений для зручної роботи і легкого впровадження в виробничий процес. Лазер з технологією скануючого променя забезпечує якісне маркування на високошвидкісних лініях (понад 740 м/хв), є ідеальним для маркування етикеток на лініях в пивоварній промисловості та індустрії напоїв (до 90 000 етикеток на годину).
Лазерний маркувальник Linx SLHP (120 Вт)
СО2 лазер із скануючою технологією променя високої потужності, забезпечує бездоганне маркування на високошвидкісних лініях (понад 70 000 відбитків на годину). Володіє великим полем запечатування для багаторядкового друку і графіки. Дана швидкість досягається за рахунок потужного випромінювача в 120 Вт, що дозволяє швидко маркувати такі матеріали як скло, гума, HDPE, ПВХ та інші пластики.
Лазерний маркувальник Linx СSL10 та СSL30 (10 та 30 Вт)
З більш ніж 20 000 різних конфігурацій маркувальник може бути легко адаптований в роботу лінії, зробити найбільш економне використання вашого лазера Linx CSL 10/30, за рахунок високої якості, потужного процесора, лазерної трубки з терміном експлуатації більше 45 000 годин і гнучких конфігурацій, відповідно до ваших точних вимог маркування. Нові високотехнологічні лазерні маркувальники типу СО2 спеціально розроблені, щоб бути економічними і в той же час універсальними. Розроблено для широкого спектра застосувань лазерного маркування.
Маркувальник ударно-точковий IMPACT
Маркувальний верстат IMPACT доступний в чотирьох варіантах: пневматичний або електромагнітний з ручною віссю Z або моторизованою віссю Z. Impact з моторизованою віссю Z має функцію I-Sense. Ця функція виявляє поверхню заготовки, автоматично регулює висоту осі Z і дозволяє виконувати багаторівневі операції маркування без втручання з боку оператора.
Маркувальник ударно-точковий електро-магнітний Gravotech XF 510Cm/510Sm/510Dm
Мікроударні гравіратори Gravotech ХF510m розроблені відповідно до найсуворіших стандартів, мають ідеально рівні наконечники, а точність системи гарантує чудову відтворюваність маркування.

Отримати консультацію

Узнать цену