Novexx Solutions GmbH (Новекс Солюшнс)

Офис Novexx

Компанія NOVEXX Solutions (Німеччина) – це висококласне обладнання для промислового друку та етикетування. Будучи колишнім підрозділом Avery Dennison, NOVEXX Solutions поєднує 50-річний досвід виробництва промислового етикетувального та маркувального обладнання.

Асортимент продуктів та услуг NOVEXX Solutions включає:

·         принтеры-аплікатори модельного ряду ALX;

·         етикетувальники модельного ряду ALS;

·         конвеєрні системи;

·         термотрансферні принтери модельного ряду 64-0х (вкл. RFID) і АР 5.х;

·         всі супутні аксесуари і витратні матеріали, термотрансферні стрічки, які спеціально використовуються з обладнанням.

Оборудование Novexx Solutions GmbH (Новекс Солюшнс)

9. (ЗНЯТІ З ВИРОБНИЦТВА) Автоматичні аплікатори етикеток Novexx Solutions ALS 104/204/206/209/256
Автоматичні аплікатори Novexx Solutions серії ALS 104/204/206/209/256 призначені для нанесення самоклеючої етикетки на продукт будь-якої форми (флакон, пляшка і т.д.). Швидкість аплікації до 50 м / хв. Ширина етикетки до 160 мм. Дані моделі аплікаторів призначені для стандартних застосувань. Швидкі та точні, можуть працювати в безперервному режимі 24/7. Модульна конструкція дозволяє легко інтегрувати аплікатори в уже існуючі лінії або встановлювати в окремому виконанні.
Термотрансферний принтер Novexx Solutions 64-0Х
Термотрансферний принтер Avery Dennison серії 64. Друк на самоклеючих паперових або пластикових етикетках. Дозвіл друку - 300 dpi. Швидкість друку - до 406 мм/сек. Максимальна ширина друку - до 254 мм. Мультизадачна операційна система, механічний корпус з легованої сталі. Призначені для друку великих тиражів етикеток.
Термотрансферний принтер NOVEXX Solutions XLP-504 / XLP-506
Термотрансферний принтер призначений для друку на самоклеючих паперових або пластикових етикетках, ярликах, блістерних картках в режимі термотрансферного або прямого друку, за допомогою плоскої термоголовки. Призначений для друку дрібного тексту, графіки, штрих-кодів і символів на етикетках невеликого розміру, за допомогою головки з роздільною здатністю 600 dpi (XLP 504).
Друк етикеток з подальшим їх нанесенням на продукт вручну, якщо в принтері встановлено диспенсер.
Термотрансферний принтер NOVEXX Solutions XTP-804
Термотрансферний принтер для картонних ярликів в пачках Novexx Solutions XTP 4 - сучасний принтер з функцією економії термотрансферної стрічки. Призначений для друку змінної інформації на окремих ярликах, картонних етикетках і картках.
2. Автоматичні аплікатори етикеток Novexx Solutions ALS306 / ALS309
Ідеально підходять для виробництв з високими вимогами. Високоефективні системи аплікації застосовуються на лініях зі швидкістю до 60 м/хв. Неперевершена універсальна конструкція гарантує високу продуктивність і низькі витрати на експлуатацію. Можливість установки 2-го рулону етикетки для невпинної роботи лінії.
6. Автоматичні аплікатори етикеток Novexx Solutions ALХ 924 / 925 / 926
Автоматичні аплікатори-етикетори Novexx Solutions серії ALХ 924/925/926 для друку-аплікації в режимі "1: 1". Блок друку дозволяє попередньо наносити на етикетку постійну або змінну інформацію - дату виробництва, номер партії, номер бригади, час, штрих-код, нумерацію продукціі. Друк і нанесення етикеток шириною до 184 мм зі швидкістю етикетування до 400 мм/сек. Виняткові результати від лідера ринку!
5. Автоматичні аплікатори етикеток Novexx Solutions LA-BO, LA-TO, LA-SO
Аплікатори серії LA-BO, LA-TO, LA-SO служать додатковими пристроями для точного нанесення етикетки на продукт, що мають змінну висоту або форму. Варіанти нанесення етикетки на продукт мають різні варіації: верхню, бокову, переднього краю, кутову з двома етикетками, нижню, збоку-позаду однієї етикетки, зверху-ззаду однією етикеткою. Нанесення етикетки можливо на рухомі і не рухомі продукти.
1. Автоматичні аплікатори етикеток Novexx Solutions XLS 204/ 206/ 209/ 256/ 272
Аплікатори етикеток XLS 2xx від NOVEXX Solutions - це продовження попередньої популярної серії ALS. З потужним сімейством етикетувальників XLS 2xx ви готові до будь-яких вимог промислового маркування при нанесенні декоративних, інформаційних або фірмових етикеток. Незалежно від того, чи використовуєте ви вузьку або широку етикетку, працюєте у вологому або сухому середовищі, наші надійні системи етикетування забезпечують чудову продуктивність і точність позиціонування.
4. Автоматичні принтери-аплікатори етикеток Novexx Solutions ALX 734/735/736
Нове покоління автоматичних принтерів-аплікаторів ALX 734/735/736 роблять друк і нанесення етикетки на продукт зі швидкістю до 400 етикеток/хв. Швидкі, надійні і прості у використанні аплікатори, забезпечують високу продуктивність і низькі витрати. Конструкція легко інтегрується у виробничі лінії, навіть, в умовах обмеженого простору.
8. ( ЗНЯТИЙ З ВИРОБНИЦТВА) Автоматичний аплікатор етикеток Novexx Solutions ALS 272
Автоматичний аплікатор Novexx Solutions серії ALS 272. Високошвидкісна етикетувальна система для найвимогливіших і швидкісних виробничих ліній. Швидкість наклеювання етикеток до 70 м/хв з автоматичним підстроюванням під швидкість лінії. Оптимальне рішення для етикетування великих партій продукції за короткий час. Продуктивність до 1000 етикеток 1,5 хв.
Етикетувальні машини Novexx Solutions
Етикетувальні машини (системи) Novexx Solution - це комплекти обладнання для нанесення етикеток на продукцію. Склад етикетувальних машин залежить від конкретних умов, а саме від виду етикетування - верхнє, бічне або нижнє; кількості позицій - одна або дві позиції; форм продукту – плоскі поздовжні, циліндричні і еліптичні, плоскі і ін.
XTO - термотрансферний принтер
Вам потрібно друкувати змінні дані в переривчастому режимі великими тиражами на пакувальних плівках? Абсолютно новий XTO - ваше рішення: неперевершений час безвідмовної роботи, високоточні результати друку на високій швидкості, модульна концепція для підвищеної гнучкості, оптимальна ергономіка і краще співвідношення ціни і якості на ринку. Завдяки сумісності і стандартному розміру, XTO ідеально підходить для будь-якої існуючої виробничої лінії.
3. Автоматичний принтер-аплікатор Novexx Solutions XPA 934
Винятково висока якість друку і точність нанесення етикеток.
Зручність установки і заправки етикеточного матеріалу та ріббона.
Простота обслуговування без використання допоміжного інструменту.
Компактна конструкція з декількома варіантами монтажу.
Етикетувальна машина для багатостороннього нанесення -XLA
Швидке і точне нанесення, завдяки численним індивідуальним можливостям конфігурації
Термотрансферний принтер Novexx Solution XLP - 51x
Цей принтер для етикеток ідеально вписується в будь-яку промислову середу. Його можна використовувати з технологією термопереносу або прямого термодруку, він дозволяє друкувати змінні і фіксовані дані, штрих-коди і графіку у високій якості на великій різноманітності етикеточних матеріалів, таких як крейдований папір, плівка або картон. Завдяки своїй гнучкості, XLP 51x готовий до використання в багатьох додатках і підтримує ваші процеси ідентифікації і відстеження. Цей принтер - ідеальне рішення для друку етикеток середнього обсягу, доступний з шириною друку 4 і 6 дюйма.
Етикетувальна машина для нанесення етикетки зверху і знизу - XTD від Novexx Solutions
Маркування зверху і знизу, зі змінними даними або без змінних, за один крок.
7. Аплікатор друку та аплікації XPU від Novexx Solution - рішення для маркування палет
Етикетувальна машина для палет XPU, забезпечує високий рівень надійності, ефективності і зручності у використанні, в тому числі в складних цілодобових умовах і забезпечує видатні результати друку, навіть в суворих умовах логістичного середовища.

Отримати консультацію

Узнать цену