Полиграфічна промисловість

Filter
Гравірувальний верстат з поворотною віссю Gravograph IS400 Volume
Верстат IS400 в даній комплектації оснащений спеціальною станиною, що дозволяє робити гравіювання на великогабаритних об'єктах: звичайні об'єкти до 400 мм, тіла обертання до 350 мм.
Робоче поле верстата по осях X, Y: формату А4 +: 305x210 мм.
Гравірувальний верстат з ЧПУ Gravograph IS200 ЗНЯТО З ВИРОБНИЦТВА
Гравірувальний верстат з робочим полем 225x80 мм. Дозволяє робити гравіювання на широкому спектрі матеріалів. Опціонально поставляється поворотний пристрій,що дозволяє робити гравіювання на циліндричних і конічних об'єктах, наприклад, гравірувати алмазним інструментом на скляних пляшках, келихах, кружках або кубках. Верстат ідеально підходить для ювелірів, виробників сувенірної та нагородної продукції, а також для маркування готових виробів. Висока якість європейської збірки забезпечує надійність верстату і стабільність роботи.
3. Автоматичний принтер-аплікатор Novexx Solutions XPA 934
Винятково висока якість друку і точність нанесення етикеток.
Зручність установки і заправки етикеточного матеріалу та ріббона.
Простота обслуговування без використання допоміжного інструменту.
Компактна конструкція з декількома варіантами монтажу.
5. Автоматичні аплікатори етикеток Novexx Solutions LA-BO, LA-TO, LA-SO
Аплікатори серії LA-BO, LA-TO, LA-SO служать додатковими пристроями для точного нанесення етикетки на продукт, що мають змінну висоту або форму. Варіанти нанесення етикетки на продукт мають різні варіації: верхню, бокову, переднього краю, кутову з двома етикетками, нижню, збоку-позаду однієї етикетки, зверху-ззаду однією етикеткою. Нанесення етикетки можливо на рухомі і не рухомі продукти.
7. Аплікатор друку та аплікації XPU від Novexx Solution - рішення для маркування палет
Етикетувальна машина для палет XPU, забезпечує високий рівень надійності, ефективності і зручності у використанні, в тому числі в складних цілодобових умовах і забезпечує видатні результати друку, навіть в суворих умовах логістичного середовища.
HSAJET® MiniTouch MTHP4
HSAJET® MiniTouch MTHP4 - компактний принтер з сенсорним дисплеєм і ПЗ на базі Windows. Багатофункціональний і гнучкий MiniTouch може наносити різну інформацію відразу на декількох поточних лініях.
HSAJET® принтер Micron
HSAJET® Micron унікальний компактний принтер з вбудованим контролером. Принтер Micron - революція з високою роздільною здатністю друку; ідеально підходить для інтеграції на різних потокових лініях, де потрібно рішення задачі з низькими витратами. Може бути встановлений безпосередньо на аплікатор етикеток, перетворивши його тим самим на маркувально-етикетувальний комплекс.
Гравірувальний верстат Gravograph IS900 ЗНЯТИЙ З ВИРОБНИЦТВА
Гравірувально-фрезерний верстат для 2D і 3D обробки широкого спектру матеріалів з робочим полем: 635 x 432 x 80 мм. Швидкість гравіювання IS900 до 100 мм/с, з високим прискоренням 1000 мм/с , що забезпечує найвищу продуктивність. Зручна система кріплення листових матеріалів економить час. Унікальна технологія гравірування на криволінійних поверхнях iQ +.
Шпиндель: потужність 90 Ватт, частота обертання до 20 000 об./хв.
Гравірувальний верстат Gravograph IS900 ЗНЯТО З ВИРОБНИЦТВА
Гравірувально-фрезерний верстат для 2D і 3D обробки широкого спектру матеріалів з робочим полем: 635 x 432 x 80 мм. Швидкість гравіювання IS900 до 100 мм/с з високим прискоренням 1000 мм/с 2, що забезпечує найвищу продуктивність. Зручна система кріплення листових матеріалів економить час. Унікальна технологія гравірування на криволінійних поверхнях iQ +.
Шпиндель: потужність 90 Ватт, частота обертання до 20 000 об./хв.

Отримати консультацію

Узнать цену