Сувенірна продукція

Filter
Гравірувальний верстат Gravograph RingCube Знятий з виробництва
Унікальний компактний верстат для гравіювання на кільцях і браслетах, як зовні, так і зсередини. Ідеально підходить для ювелірних салонів і майстерень. Простий у використанні, не вимагає підключення до комп'ютера, управляється за допомогою сенсорного РК дисплею. Універсальні затиски RingCube здатні фіксувати кільця діаметром від 12 до 25 мм і браслети діаметром від 45 до 80 мм.
Гравірувальний верстат з поворотною віссю Gravograph IS400 Volume
Верстат IS400 в даній комплектації оснащений спеціальною станиною, що дозволяє робити гравіювання на великогабаритних об'єктах: звичайні об'єкти до 400 мм, тіла обертання до 350 мм.
Робоче поле верстата по осях X, Y: формату А4 +: 305x210 мм.
Гравірувальний верстат з ЧПУ Gravograph IS200 ЗНЯТО З ВИРОБНИЦТВА
Гравірувальний верстат з робочим полем 225x80 мм. Дозволяє робити гравіювання на широкому спектрі матеріалів. Опціонально поставляється поворотний пристрій,що дозволяє робити гравіювання на циліндричних і конічних об'єктах, наприклад, гравірувати алмазним інструментом на скляних пляшках, келихах, кружках або кубках. Верстат ідеально підходить для ювелірів, виробників сувенірної та нагородної продукції, а також для маркування готових виробів. Висока якість європейської збірки забезпечує надійність верстату і стабільність роботи.
Лазерна гравірувальна станція WeLase від Gravograph
Новинка від всесвітньо відомого лідера з виробництва гравірувального обладнання Gravograph - універсальна лазерна станція WeLase.
Вона швидко і якісно зробить гравірування на будь-яких матеріалах, будь то шкіра, скло, пластик, метал, дерево, дорогоцінні метали, тканина, продукти харчування і т.д. WeLase компактна, легка і без проблем поміститься в вашому автомобілі, стане незамінним помічником на виробництві та додасть особливої атмосфери в ваш магазин.
3. Автоматичний принтер-аплікатор Novexx Solutions XPA 934
Винятково висока якість друку і точність нанесення етикеток.
Зручність установки і заправки етикеточного матеріалу та ріббона.
Простота обслуговування без використання допоміжного інструменту.
Компактна конструкція з декількома варіантами монтажу.
Гравірувальний верстат Gravograph IS900 ЗНЯТИЙ З ВИРОБНИЦТВА
Гравірувально-фрезерний верстат для 2D і 3D обробки широкого спектру матеріалів з робочим полем: 635 x 432 x 80 мм. Швидкість гравіювання IS900 до 100 мм/с, з високим прискоренням 1000 мм/с , що забезпечує найвищу продуктивність. Зручна система кріплення листових матеріалів економить час. Унікальна технологія гравірування на криволінійних поверхнях iQ +.
Шпиндель: потужність 90 Ватт, частота обертання до 20 000 об./хв.
Гравірувальний верстат Gravograph IS900 ЗНЯТО З ВИРОБНИЦТВА
Гравірувально-фрезерний верстат для 2D і 3D обробки широкого спектру матеріалів з робочим полем: 635 x 432 x 80 мм. Швидкість гравіювання IS900 до 100 мм/с з високим прискоренням 1000 мм/с 2, що забезпечує найвищу продуктивність. Зручна система кріплення листових матеріалів економить час. Унікальна технологія гравірування на криволінійних поверхнях iQ +.
Шпиндель: потужність 90 Ватт, частота обертання до 20 000 об./хв.
Гравірувальний верстат Gravograph M40 Gifts
Гравірувальний верстат з робочим полем формату А4 +: 305x210 мм. Відмінність даної модифікації в початково вбудованому поворотному пристрої для гравіювання на конічних і циліндричних поверхнях. Верстат M40G також має вбудовану систему охолодження області гравіювання рідиною із замкнутим циклом, що дозволяє домагатися прекрасних результатів при гравірування на скляних виробах: пляшках, фужерах, келихах, кружках тощо. Крім цього M40G, як і інші машини, дозволяє робити звичайне 2D і 3D гравіювання на широкому спектрі матеріалів.
Гравірувальний верстат Gravograph M40 і М40 АВС
Компактний гравірувальний верстат не вимагає підключення до комп'ютера і управляється за допомогою вбудованого сенсорного РК дисплею. Максимальна область гравіювання 330 х 260 мм.

Отримати консультацію

Узнать цену