Етикетувальні машини

Filter
Бічне 1-позиційне етикетування циліндричних продуктів
Нанесення однієї самоклеючої етикетки на бічну поверхню циліндричних продуктів: флаконів, банок, пляшок і т.д., виготовлених з пластику, скла, металу та ін. матеріалів.
Бічне 2-позиційне етикетування коробок з організацією розвороту продуктів на конвеєрі
Бічне 2-позиційне етикетування коробок з організацією розвороту продуктів на конвеєрі. Нанесення двох етикеток на дві різні грані картонних коробок, з організацією розвороту продуктів на конвеєрі на 90 градусів.
Бічне 2-позиційне етикетування циліндричних продуктів
Нанесення двох етикеток (етикетки і контретикетки) на бічну поверхню циліндричних продуктів: флаконів, банок, пляшок і т.д., виготовлених з пластику, скла, металу та ін. матеріалів.
Вакуумні конвеєри HS1000 / HS1500
Вакуумні конвеєри HS1000 / HS1500 багатофункціональні конвеєри забезпечують точний і надійний рух конвертів, паперу, картону та інших матеріалів.
Настільний вакуумний конвеєр HS600
Настільний вакуумний конвеєр HS600 - це транспортер для маркування та етикетування продукції. Ідеальне рішення для маркування та етикетування на конвертах, журналах, документах, пакетах і т.д.
Бічне 1-позиційне кругове етикетування циліндричних продуктів
Бічне 2-позиційне етикетування коробок з організацією розвороту продуктів на конвеєрі. Нанесення однієї самоклеючої етикетки на бічну поверхню циліндричних продуктів.
Бічне 2-позиційне етикетування еліптичних продуктів
Нанесення двох етикеток (етикетки і контретикетки) на бічну поверхню продуктів еліптичного перетину: флаконів, фляжок, каністр, пляшок і т.д., виготовлених з пластику, скла та ін. матеріалів.
Етикетувальні машини Novexx Solutions
Етикетувальні машини (системи) Novexx Solution - це комплекти обладнання для нанесення етикеток на продукцію. Склад етикетувальних машин залежить від конкретних умов, а саме від виду етикетування - верхнє, бічне або нижнє; кількості позицій - одна або дві позиції; форм продукту – плоскі поздовжні, циліндричні і еліптичні, плоскі і ін.
Етикетувальна машина для багатостороннього нанесення -XLA
Швидке і точне нанесення, завдяки численним індивідуальним можливостям конфігурації

Отримати консультацію

Узнать цену