Лазерні маркувальники

Filter
Лазерні маркувальники Linx SL102/302 ЗНЯТИЙ З ВИРОБНИЦТВА
Лазерні маркувальники Linx SL102 / 302 - потужні високоякісні лазерні маркувальники для нанесення інформації на швидкісних виробничих лініях. Лазерне маркування зі швидкістю від 100 м/хв до 250 м/хв. Термін служби розрядної трубки 45 000 годин.
Лазерний маркувальник Linx SL1 (10Вт)
Лазерний маркувальник початкового рівня для нанесення буквено-цифрової інформації, логотипів і штрих-кодів в безперервному або статичному режимі. Не потребує обслуговування і витратних матеріалів.
Лазерний маркувальник Linx SL501 (50 Вт) ЗНЯТИЙ З ВИРОБНИЦТВА
Лазерний маркувальник Linx SL501 розроблений для зручної роботи і легкого впровадження в виробничий процес. Лазер з технологією скануючого променя забезпечує якісне маркування на високошвидкісних лініях (понад 740 м/хв), є ідеальним для маркування етикеток на лініях в пивоварній промисловості та індустрії напоїв (до 90 000 етикеток на годину).
Лазерний маркувальник Linx SLHP (120 Вт)
СО2 лазер із скануючою технологією променя високої потужності, забезпечує бездоганне маркування на високошвидкісних лініях (понад 70 000 відбитків на годину). Володіє великим полем запечатування для багаторядкового друку і графіки. Дана швидкість досягається за рахунок потужного випромінювача в 120 Вт, що дозволяє швидко маркувати такі матеріали як скло, гума, HDPE, ПВХ та інші пластики.
Лазерний маркувальник Linx СSL10 та СSL30 (10 та 30 Вт)
З більш ніж 20 000 різних конфігурацій маркувальник може бути легко адаптований в роботу лінії, зробити найбільш економне використання вашого лазера Linx CSL 10/30, за рахунок високої якості, потужного процесора, лазерної трубки з терміном експлуатації більше 45 000 годин і гнучких конфігурацій, відповідно до ваших точних вимог маркування. Нові високотехнологічні лазерні маркувальники типу СО2 спеціально розроблені, щоб бути економічними і в той же час універсальними. Розроблено для широкого спектра застосувань лазерного маркування.
Лазерний маркувальник Linx СSL60 (60 Вт)
Лазерний маркувальник Linx CSL60 - це серйозний технологічний прорив. Пристрій має високопродуктивний процесор, лазерну трубку потужністю 60 Вт, оснащену унікальною системою Visicode®, що дозволяє на високій швидкості наносити чіткі коди, що добре читаються, на матеріалах, що погано піддаються маркуванню, такі як скло і деякі види пластику .. Це дозволяє виробникам напоїв відповідати вимогам всіх нормативів, забезпечує ефективний захист, розвиток торгової марки. Виробнича потужність 70 000 пляшок на годину.
Оптоволоконний лазерний маркувальник Linx FSL20 та Linx FSL50
Волоконні лазерні кодери Linx FSL20 і FSL50 є економним і надзвичайно гнучким рішення для нанесення кодів на найширший спектр матеріалів і носіїв - як нерухомих, так і рухомих.

Отримати консультацію

Узнать цену