Термотрансферні принтери

Filter
XTO - термотрансферний принтер
Вам потрібно друкувати змінні дані в переривчастому режимі великими тиражами на пакувальних плівках? Абсолютно новий XTO - ваше рішення: неперевершений час безвідмовної роботи, високоточні результати друку на високій швидкості, модульна концепція для підвищеної гнучкості, оптимальна ергономіка і краще співвідношення ціни і якості на ринку. Завдяки сумісності і стандартному розміру, XTO ідеально підходить для будь-якої існуючої виробничої лінії.
Термотрансферний принтер Linx TT 500/ 750/1000
Компанія Linx Printing Technologies випустила нову серію термографічних принтерів TT, які забезпечують низьку вартість володіння, що підвищує продуктивність ліній замовників і представляє собою просте у використанні рішення для кодування і маркування.
Термотрансферний принтер Linx TT10 ЗНЯТО З ВИРОБНИЦТВА
У принтері використовується більш широка стрічка (до 110 мм), і він ідеально підходить для друку таких блоків тексту як інгредієнти, рекламна інформація, а також логотипів.
Термотрансферний принтер Linx TT3 ЗНЯТО З ВИРОБНИЦТВА
Друкує прості змінні дані і маркування партій на гнучкому пакувальному матеріалі. Використовує друковану головку шириною 35 мм для текстових блоків невеликого розміру.
Термотрансферний принтер Linx TT5 ЗНЯТО З ВИРОБНИЦТВА
Оптимальне рішення для нанесення кодів на гнучку плівкову упаковку, етикетки або глянцеві картки. Серія термотрансферних принтерів Linx ТТ широко використовується для маркування упаковок з дрібними готовими харчовими продуктами, солодощів та ліків.
Термотрансферний принтер Novexx Solution XLP - 51x
Цей принтер для етикеток ідеально вписується в будь-яку промислову середу. Його можна використовувати з технологією термопереносу або прямого термодруку, він дозволяє друкувати змінні і фіксовані дані, штрих-коди і графіку у високій якості на великій різноманітності етикеточних матеріалів, таких як крейдований папір, плівка або картон. Завдяки своїй гнучкості, XLP 51x готовий до використання в багатьох додатках і підтримує ваші процеси ідентифікації і відстеження. Цей принтер - ідеальне рішення для друку етикеток середнього обсягу, доступний з шириною друку 4 і 6 дюйма.
Термотрансферний принтер Novexx Solutions 64-0Х
Термотрансферний принтер Avery Dennison серії 64. Друк на самоклеючих паперових або пластикових етикетках. Дозвіл друку - 300 dpi. Швидкість друку - до 406 мм/сек. Максимальна ширина друку - до 254 мм. Мультизадачна операційна система, механічний корпус з легованої сталі. Призначені для друку великих тиражів етикеток.
Термотрансферний принтер NOVEXX Solutions XLP-504 / XLP-506
Термотрансферний принтер призначений для друку на самоклеючих паперових або пластикових етикетках, ярликах, блістерних картках в режимі термотрансферного або прямого друку, за допомогою плоскої термоголовки. Призначений для друку дрібного тексту, графіки, штрих-кодів і символів на етикетках невеликого розміру, за допомогою головки з роздільною здатністю 600 dpi (XLP 504).
Друк етикеток з подальшим їх нанесенням на продукт вручну, якщо в принтері встановлено диспенсер.
Термотрансферний принтер NOVEXX Solutions XTP-804
Термотрансферний принтер для картонних ярликів в пачках Novexx Solutions XTP 4 - сучасний принтер з функцією економії термотрансферної стрічки. Призначений для друку змінної інформації на окремих ярликах, картонних етикетках і картках.

Отримати консультацію

Узнать цену