Ударно-точкові маркувальники

Filter
Маркувальник ударно-точковий портативний Technifor XE320Cp
Компактна, пневматична машина для нанесення маркування, що забезпечує постійну ідентифікацію та простежуваність ваших деталей.
Маркувальник ударно-точковий IMPACT
Новинка 2018 року - ударно-точковий маркувальник серії Impact. Маркувальний верстат IMPACT доступний в чотирьох варіантах: пневматичний або електромагнітний з ручною віссю Z або моторизованою віссю Z. Impact з моторизованою віссю Z має функцію I-Sense. Ця функція виявляє поверхню заготовки, автоматично регулює висоту осі Z і дозволяє виконувати багаторівневі операції маркування без втручання з боку оператора.
Маркувальник ударно-точковий електро-магнітний Technifor XF 510Cm/510Sm/510Dm
Мікроударні гравіратори Technifor ХF510m розроблені відповідно до найсуворіших стандартів, мають ідеально рівні наконечники, а точність системи гарантує чудову відтворюваність маркування.
Маркувальник ударно-точковий пневматичний Technifor ХF 510Сp / 510Sp / 510Dp
Міцні, швидкі і компактні гравірувальні головки легко інтегрувати з усіма компонентами виробничої лінії (поворотними столами, маніпуляторами і т.д.) Верстати ідеально підходять для використання в тяжких промислових умовах, їх можна закріпити в будь-якому положенні до рамної стійки. Додатково верстати оснащені захисними шлюзами.
Маркувальник ударно-точковий портативний Technifor XM700
TECHNIFOR ХM-700 - унікальне переносне комплексне обладнання для нанесення маркування. Повністю автономний пристрій, немає необхідності в підключенні ПК, будь-якого додаткового контрольного модуля, клавіатури або підключення до розетки, стійке і глибоке маркування. Зручне маркування на вертикальних поверхнях під нахилом.

Отримати консультацію

Узнать цену