Важка промисловість

Filter
Лазерна станція Technifor LW1 і LW2
Лазерні станції розроблені для повного захисту від лазерного випромінювання працюючого на лазерній установці і захисту самого лазера. Його можна безпечно встановити в офісному середовищі або на верстаку. Компактні та безшумні, це ідеальне рішення для швидкої ідентифікації деталей в серійному виробництві малого та середнього розміру.
Краплеструменевий маркувальник LINX 7900
Краплеструменевий маркувальник Linx 7900. Друк до 5 рядків тексту, графіки, логотипів і штрих-кодів. Швидкість друку до 8,41 м/с. Інноваційне досягнення – маркувальником можна управляти дистанційно за допомогою ПК або смартфона. Відсутність прихованих витрат. Сервісний інтервал до 9 000 годин. Захищений гарантією до 18 місяців без додаткової оплати.
Лазерний маркувальник Linx SL501 (50 Вт) ЗНЯТИЙ З ВИРОБНИЦТВА
Лазерний маркувальник Linx SL501 розроблений для зручної роботи і легкого впровадження в виробничий процес. Лазер з технологією скануючого променя забезпечує якісне маркування на високошвидкісних лініях (понад 740 м/хв), є ідеальним для маркування етикеток на лініях в пивоварній промисловості та індустрії напоїв (до 90 000 етикеток на годину).
Лазерний маркувальник Linx SLHP (120 Вт)
СО2 лазер із скануючою технологією променя високої потужності, забезпечує бездоганне маркування на високошвидкісних лініях (понад 70 000 відбитків на годину). Володіє великим полем запечатування для багаторядкового друку і графіки. Дана швидкість досягається за рахунок потужного випромінювача в 120 Вт, що дозволяє швидко маркувати такі матеріали як скло, гума, HDPE, ПВХ та інші пластики.
Лазерний маркувальник Linx СSL10 та СSL30 (10 та 30 Вт)
З більш ніж 20 000 різних конфігурацій маркувальник може бути легко адаптований в роботу лінії, зробити найбільш економне використання вашого лазера Linx CSL 10/30, за рахунок високої якості, потужного процесора, лазерної трубки з терміном експлуатації більше 45 000 годин і гнучких конфігурацій, відповідно до ваших точних вимог маркування. Нові високотехнологічні лазерні маркувальники типу СО2 спеціально розроблені, щоб бути економічними і в той же час універсальними. Розроблено для широкого спектра застосувань лазерного маркування.
Маркувальник ударно-точковий IMPACT
Маркувальний верстат IMPACT доступний в чотирьох варіантах: пневматичний або електромагнітний з ручною віссю Z або моторизованою віссю Z. Impact з моторизованою віссю Z має функцію I-Sense. Ця функція виявляє поверхню заготовки, автоматично регулює висоту осі Z і дозволяє виконувати багаторівневі операції маркування без втручання з боку оператора.
Маркувальник ударно-точковий електро-магнітний Gravotech XF 510Cm/510Sm/510Dm
Мікроударні гравіратори Gravotech ХF510m розроблені відповідно до найсуворіших стандартів, мають ідеально рівні наконечники, а точність системи гарантує чудову відтворюваність маркування.
Маркувальник ударно-точковий пневматичний Gravotech ХF 510Сp / 510Sp / 510Dp
Міцні, швидкі і компактні гравірувальні головки легко інтегрувати з усіма компонентами виробничої лінії (поворотними столами, маніпуляторами і т.д.) Верстати ідеально підходять для використання в тяжких промислових умовах, їх можна закріпити в будь-якому положенні до рамної стійки. Додатково верстати оснащені захисними шлюзами.
Оптоволоконний лазерний маркувальник Linx FSL20 та Linx FSL50
Волоконні лазерні кодери Linx FSL20 і FSL50 є економним і надзвичайно гнучким рішення для нанесення кодів на найширший спектр матеріалів і носіїв - як нерухомих, так і рухомих.

Отримати консультацію

Узнать цену