Ювелірна промисловість

Filter
Гравірувальний верстат Gravograph RingCube Знятий з виробництва
Унікальний компактний верстат для гравіювання на кільцях і браслетах, як зовні, так і зсередини. Ідеально підходить для ювелірних салонів і майстерень. Простий у використанні, не вимагає підключення до комп'ютера, управляється за допомогою сенсорного РК дисплею. Універсальні затиски RingCube здатні фіксувати кільця діаметром від 12 до 25 мм і браслети діаметром від 45 до 80 мм.
Гравірувальний верстат з ЧПУ Gravograph IS200 ЗНЯТО З ВИРОБНИЦТВА
Гравірувальний верстат з робочим полем 225x80 мм. Дозволяє робити гравіювання на широкому спектрі матеріалів. Опціонально поставляється поворотний пристрій,що дозволяє робити гравіювання на циліндричних і конічних об'єктах, наприклад, гравірувати алмазним інструментом на скляних пляшках, келихах, кружках або кубках. Верстат ідеально підходить для ювелірів, виробників сувенірної та нагородної продукції, а також для маркування готових виробів. Висока якість європейської збірки забезпечує надійність верстату і стабільність роботи.
Лазерна гравірувальна станція WeLase від Gravograph
Новинка від всесвітньо відомого лідера з виробництва гравірувального обладнання Gravograph - універсальна лазерна станція WeLase.
Вона швидко і якісно зробить гравірування на будь-яких матеріалах, будь то шкіра, скло, пластик, метал, дерево, дорогоцінні метали, тканина, продукти харчування і т.д. WeLase компактна, легка і без проблем поміститься в вашому автомобілі, стане незамінним помічником на виробництві та додасть особливої атмосфери в ваш магазин.
Гравірувальний верстат Gravograph TagCube
Унікальний, компактний, стаціонарний пристрій для гравіювання. Чудово підходить для установки в точках роздрібної торгівлі. TagCube ідеальний для роботи з металами і пластиками: запальнички, ручки, ювелірні вироби, бірки, телефони ... Область гравіювання: 70 x 60 мм, Максимальний розмір виробу: 120 x 80 x 40 мм.
Гравірувальний верстат ювелірний Gravograph M20 Jewel
Гравірувальний верстат Gravograph M20 Jewel. Гравірування ювелірних виробів: кільця, медалі, браслети, ручки, частини коштовностей. Гравірування на плоских поверхнях. Повністю відповідає потребам ринку ювелірних прикрас. Дозволяє робити звичайне 2D і 3D гравірування на широкому спектрі матеріалів, також фото гравірування ударним методом за допомогою конічного алмазного інструменту.
Гравер ювелірний Gravograph M10 Jewel
M10 Jewel - інноваційний компактний пристрій для гравіювання на кільцях і браслетах зсередини і зовні. Підключається до персонального комп'ютера через USB порт. Ідеально підходить для ювелірних салонів, майстерень тощо. При гравіруванні можуть бути використані будь-які шрифти з вашого комп'ютера, спеціальні шрифти для гравіювання, а також рукописні тексти введені в комп'ютер за допомогою технології Dedicace ™. M10 Jewel повністю автоматизований і не потребує ручних регулювань і налаштувань. Ви можете отримувати прекрасні результати без спеціальних навичок і підготовки.

Отримати консультацію

Узнать цену